Pondelok 25. 09. 2023 22:27:45 | Meniny má Vladislav, Vladislava

Šport

< Späť na Video

VIDEO ŠPort s SP21: Ernest Bokroš – Žilinu beriem ako výzvu. Trikrát nepostúpili, lebo v hlavách nezvládli siedmy zápas

V novej video rubrike ŠPort s SP21 sa venujeme aktuálnym športovým témam. Aktuálne sme si pozvali skúseného hokejového trénera Ernesta Bokroša. Ten prijal ponuku Vlkov, aby s nimi na štvrtý pokus postúpil do extraligy. Hovorili sme nielen o tom, či je to splniteľná misia, ale aj o kvalite súčasného slovenského hokeja všeobecne.

Video|Michal Filek|6. august 2023

VIDEO ŠPort s SP 21: Stanislav Lojdl - Príďte v stredu povzbudiť MFK Bytča v semifinále Prezidentského pohára a rozlúčiť sa s legendou Petrom Špánikom!

V stredu o 16.30 privíta MFK Bytča na domácom štadióne v semifinále Prezidentského pohára FC MOSAP Klasov. Obaja súperi sa netaja tým, že chcú túto novovzniknutú trofej získať. Bytča má výhodu domáceho ihriska. Športový manažér klubu Stanislav Lojdl verí, že do hľadiska príde mnoho fanúšikov. Okrem toho, že je to semifinále pohárovej súťaže, môže Bytčanov lákať aj to, že v zápase sa s nimi na ihrisku rozlúči legenda Peter Špánik. Kopačky na klinec zavesí ako 47-ročný. V rámci programu sa tiež divákom predstavia mladí futbalisti MFK Bytča – Akadémie Róberta Boženíka.

Video|Michal Filek|17. apríl 2023

VIDEO ŠPort SP 21 s Nelkou Lopušanovou a Máriou Zemiakovou - Ako sa zakladal ženský hokej v Žiline a v čom je Nelka výnimočná?

Do diskusie ŠPort SP 21 sme si pozvali vychádzajúcu megahviezdu slovenského hokeja Nelku Lopušanovú, spolu s jej objaviteľkou a prvou trénerkou Máriou Zemiakovou. Hovorili sme nielen o Nelka, jej talente, usilovnosti a plánoch do budúcnosti, ale tiež o tom, ako vznikal ženský hokej v Žiline a na Slovensku. Viete, kto vyhral historicky prvý ženský zápas Amazonky Žilina – Slovan Bratislava? A kto sa stal prvým majstrom SR v ženskom hokeji? Nielen o tom sme sa rozprávali v našej video relácii.

Video|Michal Filek|27. február 2023

VIDEO ŠPort s SP21: Prince Ofori – Mnohí mali väčší talent. Ja som sa presadil, lebo som sa nevzdával

V novej video rubrike ŠPort s SP21 sa budeme venovať najzaujímavejším športovým témam z nášho regiónu. Ako prvého sme si pozvali vzácneho hosťa až z Ghany. Je ním bývalý žilinský futbalista, dnes tréner, Prince Ofori. Hovorili sme s ním o tom, kde začínal s futbalom, ako sa dostal na Slovensko, o majstrovskom titule, zraneniach. Ale aj o tom, že všetko, čo sa stalo, malo zmysel a všetko bolo presne tak, ako malo byť. FOTO A VIDEO: SP 21

Video|Michal Filek|7. február 2023